Napkin Leya 2pcs/set
NWG-5219802114
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
|---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Napkin Leya 2pcs/set er et stilfuldt og funktionelt valg til enhver anledning. Disse designerservietter er fremstillet af højkvalitetsmaterialer, der sikrer en holdbar og luksuriøs finish. Hver serviet måler 40x40 cm og leveres i et sæt med to, hvilket gør dem ideelle til både daglig brug og specielle begivenheder som bryllupper, fester og middagsselskaber. Napkin Leya fås i en række forskellige farver, der let kan matches med dit eksisterende borddækning og dekoration. Med deres elegante design og bløde tekstur vil de helt sikkert imponere dine gæster og tilføje en ekstra dimension til din bordopsætning.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Når du vælger Napkin Leya 2pcs/set med dit firmalogo påtrykt, giver du din virksomhed en unik mulighed for at øge synligheden. Servietter med dit logo er ikke blot dekorative, men de fungerer også som et effektivt markedsføringsværktøj. Når dine gæster bruger dem, bliver dit brand set og husket, hvilket styrker din virksomheds identitet.
Denne form for branding er især effektiv i sociale sammenhænge. Uanset om det er ved messer, konferencer, eller firmaarrangementer, sætter dine servietter et professionelt præg og giver en helhedsoplevelse, der kan være med til at forbedre din virksomheds omdømme. Gæster vil associere deres gode oplevelse med dit brand, hvilket kan føre til øget kundeloyalitet og anbefalinger.
Invester i Napkin Leya 2pcs/set med dit firmalogo og lad kvaliteten og elegancen tale for sig selv, mens du skaber en stærkere forbindelse til dine kunder. Det er en smart måde at kombinere funktionalitet med branding og give din virksomhed en konkurrencemæssig fordel.
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.









