Thalaasa kuglepen i ocean bound plast
PF-107835
ESG-fodaftryk
Farvevalg
Hvid
Blå
Rød
Grøn
Orange
Ensfarvet sort
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris per stk 4,3 kr.
2.498,3 kr. total ekskl. moms og logotryk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1stk | 1000stk | 2500stk | 5000stk |
---|---|---|---|
4,3 kr. | 4,2 kr. | 4 kr. | 4 kr. |
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse:
Thalaasa kuglepennen i ocean bound plast er et bæredygtigt valg til din skrivebehov. Den er lavet af genanvendt plastaffald fra kystområder, hvilket gør den til et miljøvenligt valg. Med en skrivelængde på 1000 meter og sort penneblæk er denne kuglepen ideel til daglig brug på kontoret, i skolen eller derhjemme.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg:
Vil du give din virksomhed et unikt touch? Med Thalaasa kuglepennen med dit firmalogo påtrykt, kan du skabe en personlig og bæredygtig markedsføringsmulighed. Ved at give dine kunder og samarbejdspartnere en genanvendelig kuglepen viser du, at din virksomhed værdsætter bæredygtighed og miljøvenlige initiativer. Med dit logo på en Thalaasa kuglepen kan du øge din virksomheds synlighed og vise din støtte til en mere bæredygtig fremtid.
Gør en forskel med Thalaasa kuglepennen i ocean bound plast og forbedr samtidig din virksomheds synlighed med et personligt præg. Bestil i dag og få dine egne personliggjorte kuglepenne tilgængelige for dine kunder og medarbejdere. Let the Thalaasa pen be the sustainable choice for your writing needs.
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.