top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Americano® Switch 200 ml krus med 360° låg

PF-210273

iso 14001
Iso 9001
CO2
aware
amfori

ESG-fodaftryk

Farvevalg

Hvid

Ensfarvet sort

Isblå

Meleret grøn

Sizes

example

example

example

example

PÅ LAGER

Pris per stk 21 kr.

2.184 kr. total ekskl. moms og logotryk

Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser

Du skal først vælge en farve / variant / størrelse

Pricing
50stk
100stk
250stk
500stk
24 kr.
21 kr.
19,8 kr.
19 kr.

Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}

Beskrivelse:
Det Americano® Switch 200 ml krus med 360° låg er det ideelle valg for en forbedret drikkeoplevelse. Dette enkeltvæggede krus har en kapacitet på 200 ml og det innovative 360° låg gør det muligt at nyde din drik fra alle sider af koppen, hvilket giver en stærkere aroma. Låget og kruset er silikonefrit, tåler opvaskemaskine, mikroovn og er BPA frit. Du kan også tilpasse dit krus ved at tilføje forskellige låg og greb efter behov, da det er en del af Americano® Switch familien. Dette krus er fremstillet i Storbritannien og pakket i en genanvendt pose.

Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg:
Med dit firmalogo trykt på dette Americano® Switch krus kan du give din virksomhed et personligt præg og øge synligheden både internt og eksternt. Dine medarbejdere vil føle sig værdsatte med personlige krus på kontoret, samtidig med at dit firmalogo vil blive set af kunder og forretningspartnere, når de bruger krusene. Dette skaber en professionel og gennemtænkt image for din virksomhed, samtidig med at det er en praktisk og funktionel gave til medarbejdere og kunder. Med Americano® Switch krus kan din virksomhed skille sig ud fra mængden og skabe et varigt indtryk. Boost din virksomheds synlighed med et personligt præg i dag.

Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.

Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.

Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.

Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.

Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.

Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.

Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.

Lignende produkter

bottom of page