Coffee & More tekrus, hvid
NWG-5018087
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
|---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Oplev Coffee & More tekrus i hvid, et unikt og stilfuldt tilbehør til din kaffestund. Dette tekrus er designet med et karakteristisk reliefmønster, der giver en smuk visuel dybde. Coffee & More serien er skabt af Sagaform i samarbejde med designer Margot Marolo og fremhæver 70’ernes legende og farverige stil. Hvert krus er ikke blot et praktisk valg, men også en måde at bringe en nostalgisk følelse ind i din hverdag. Tåler både mikrobølgeovn og opvaskemaskine, hvilket gør det til et funktionelt og moderne valg for enhver husstand.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
At bruge Coffee & More tekrus med dit firmalogo påtrykt kan markant forbedre synligheden af din virksomhed. Når dine kunder nyder deres yndlingste eller kaffe i disse stilfulde krus, bliver dit brand præsenteret på en elegant og mindeværdig måde. Håndværket og designet, der reflekterer et legende og kreativt udtryk, vil appellere til dine kunder og skabe en positive følelser omkring dit brand.
Kruset kan også bruges til præsentationer, events eller som del af gavepakker, hvilket øger din rækkevidde og kendskab til din virksomhed. Med dets praktiske egenskaber og moderne design bliver kruset hurtigt et foretrukket valg blandt kunderne. At investere i tekrus med dit logo er derfor ikke blot en dekorativ beslutning; det er en strategisk måde at styrke dit brand og fastholde kundernes opmærksomhed. Gør dit brand synligt og mindeværdigt med Coffee & More tekrus, der kombinerer funktionalitet med stil.
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.














