Ella hamam 90x170cm, beige
NWG-5018300
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
|---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Ella Hamam 90x170 cm, beige, er et elegant og praktisk håndklæde fremstillet af tyndvævet økologisk bomuld. Det har en høj absorbtionsevne og hurtigtørrende egenskaber, der gør det til et ideelt valg til både stranden og badet. Dette unikke håndklæde har frynsede ender og er pyntet med Sagaforms klassiske striber i forskellige mønstre, der giver en tidløs æstetik. Dimensionerne på 90x170 cm sikrer, at du får optimal dækning og komfort.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Ved at anvende Ella Hamam håndklædet med dit firmalogo trykt på, kan du effektivt øge din virksomheds synlighed. Dette håndklæde er ideelt til messer, events og kundegaver, hvor branding og kvalitet går hånd i hånd. Når kunder og samarbejdspartnere ser dit logo på et stilfuldt og funktionelt håndklæde, forbindes de med dit brand i en positiv kontekst. Det skaber ikke blot opmærksomhed, men også en følelse af værdifuldhed omkring din virksomhed.
Ella Hamam håndklædet er ikke kun en praktisk reklameartikel, men også et stilfuldt accessory, der kan bruges i mange forskellige indstillinger, fra wellness og spa til strandbesøg. At have dit logodesignet håndklæde i brug vil konstant promovere din virksomhed, da det vil være synligt for flere mennesker. Ved at vælge et produkt med kvalitet og æstetik, sikrer du, at din virksomhed præsenterer sig selv på bedst mulige måde og skaber en varig indtryk. Derudover understøtter brugen af økologisk bomuld din virksomheds bæredygtige profil, hvilket yderligere kan forbedre dit omdømme.
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.








