ENJOY CARAFE 80CL
NWG-6310185
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Opdag ENJOY CARAFE 80CL, den perfekte tilføjelse til enhver drinksoplevelse. Denne elegante karaffel er designet til at både imponere og fungere optimalt. Den rummelige kapacitet på 80 cl gør den ideel til servering af vin, vand eller cocktails til middagselskaber, fester eller daglig brug. ENJOY CARAFE har et klassisk og stilfuldt design, som passer ind i enhver indretning. Den er lavet af høj kvalitet glas, hvilket sikrer holdbarhed og en smuk fremvisning af indholdet. Det elegante, slanke design gør det let at hælde og tilbyder en komfortabel greb, så du kan servere dine drinks med stil.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Ved at tilføje dit firmalogo til ENJOY CARAFE 80CL kan du forvandle en simpel serveringsgenstand til et effektivt marketingværktøj. Når du byder dine kunder velkommen med velsmagende drikke serveret i denne smukke karaffel, vil de bemærke dit brand. Et personligt præg skaber en mindeværdig oplevelse, der kan styrke dit brand og gøre dine kunder mere loyale. Dine klienter vil associere det positive indtryk med din virksomhed, når de ser dit logo på dine serveringsvarer. Samtidig kan karaffelen bruges ved messer, events eller i din virksomhed for at imponere gæster og kunder.
Integrationen af ENJOY CARAFE med dit logo vil ikke kun øge synligheden af dit brand, men også styrke din virksomheds professionelle image. Det er en strategisk investering i din branding og markedsføring. Få dit brand til at skille sig ud med stil og elegance ved at vælge ENJOY CARAFE 80CL som en del af din virksomhed.
Levering
Levering er 149 kr.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.