G&T Glas m. værktøjer
FH-34054
ESG-fodaftryk
Farvevalg
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris per stk 640 kr.
1.920 kr. total ekskl. moms og logotryk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1stk |
---|
640 kr. |
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Opdag G&T Glas med værktøjer – det perfekte sæt til gin og tonic-elskeren. Dette eksklusive sæt fra Zone Denmark inkluderer 6 stilfulde Mixology spanske gin & tonic-glas med en kapacitet på 80 cl, en elegant Rocks isspand, tang, samt et målebæger og to cocktail-skeer i længderne 25 og 28 cm. Som en ekstra bonus får du en BITZ isterningebakke, der kan lave store isterninger, som gør dine cocktails endnu mere forfriskende. Med dette alt-i-én sæt kan du nemt og hurtigt blande lækre cocktails derhjemme, og imponere dine gæster med barens kvalitet.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Med G&T Glas med dit firmalogo påtrykt kan du tage din virksomheds branding til det næste niveau. At tilføje dit logo til disse elegante cocktailglas gør ikke blot dit brand mere synligt, men det skaber også en unik oplevelse for dine kunder og gæster. Forestil dig at byde dine kunder velkommen til events eller firmafester, hvor de bliver præsenteret for lækre cocktails serveret i glas, der bærer din virksomheds identitet. Dette tilføjer et professionelt og personligt touch, som vil blive husket.
Ved at bruge disse glas til både interne og eksterne arrangementer, kan du styrke din virksomheders brandværdi og skabe genkendelse hos dine kunder. Kombinér funktionalitet med stil, og lad dine medarbejdere og kunder nyde cocktails i et produkt, der ikke kun er praktisk, men også viser, at din virksomhed værdsætter kvalitet og detaljer. G&T Glas med værktøjer er ikke bare en investering i cocktaillavning, men også en investering i din virksomheds synlighed og image.
Levering
Levering er 149 kr.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.