top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Male 200 ml glaskopper - sæt med 2

PF-126400

iso 14001
Iso 9001
CO2
aware
amfori

ESG-fodaftryk

Farvevalg

Oatmeal

Hale Blue

Sizes

example

example

example

example

PÅ LAGER

Pris per stk 186 kr.

2.418 kr. total ekskl. moms og logotryk

Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser

Du skal først vælge en farve / variant / størrelse

Pricing
1stk
50stk
100stk
500stk
186 kr.
180 kr.
174 kr.
172 kr.

Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}

Beskrivelse

Oplev det ideelle sæt til dine drikkevarer med Male 200 ml glaskopper - sæt med 2. Disse 2-delte glaskrussæt er lavet af soda limeglas af høj kvalitet, hvilket sikrer både exceptionel klarhed og holdbarhed. Det moderne og elegante design gør dem perfekte til enhver anledning, uanset om du serverer vand, juice, cocktails eller andre yndlingsdrinks. Med en kapacitet på 200 ml er disse glaskopper både funktionelle og stilfulde, hvilket gør dem til et must-have i enhver husstand eller virksomhed.

Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg

Et sæt Male glaskopper med dit firmalogo påtrykt kan give din virksomhed en betydelig fordel. Ved at bruge disse glaskopper til servering af drikkevarer ved møder, events eller i receptionen kan du effektivt promovere dit brand. Hvert gang en kunde eller gæst tager en slurk fra en kop med dit logo, bliver de mindet om din virksomhed, hvilket styrker brandgenkendelse og loyalitet.

Desuden skaber disse glaskopper et professionelt indtryk, hvilket kan bidrage til at forbedre din virksomheds image. Forærer du et sæt glaskopper som gave til dine kunder eller samarbejdspartnere, vil de værdsætte den kvalitet og opmærksomhed du viser. Det er en simpel, men effektiv måde at skabe synlighed og styrke relationer på. Vælg Male glaskopper for både funktionalitet og branding, og giv dit selskab et eksklusivt og personligt præg, der gør indtryk.

Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.

Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.

Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.

Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.

Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.

Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.

Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.

Lignende produkter

bottom of page