top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Match-box, Sarotti min chocolate bar

124.900.012

iso 14001
Iso 9001
CO2
aware
amfori

ESG-fodaftryk

Farvevalg

Sizes

example

example

example

example

PÅ LAGER

Pris per stk 24,83 kr.

2.483,25 kr. total ekskl. moms og logotryk

Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser

Du skal først vælge en farve / variant / størrelse

Pricing
1stk
24,83 kr.

Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}

Beskrivelse

Oplev den perfekte gave til chokoladeelskere med vores Match-box fra Sarotti. Denne elegante emballage er 100 procent lavet af papir i et praktisk match-box format, og den indeholder otte lækre Sarotti mini chokoladebarer, hver på 33 gram. Den individuelle trykning af slipcasen giver mulighed for en unik brandingmulighed. Vores Match-box er ideel til receptioner, kunderelationer eller som en sød overraskelse til medarbejdere. Giv dine gæster en smagsoplevelse, der efterlader et varigt indtryk med den klassiske kvalitetschokolade fra Sarotti.

Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg

Når du vælger at få dit firmalogo trykt på vores Match-box, styrker du ikke kun din branding, men du øger også synligheden af din virksomhed. Et gennemtænkt brandinginitiativ som dette kan hjælpe med at differentiere din virksomhed i et konkurrencepræget marked. Chokolade er ofte forbundet med nydelse og velvære, og ved at tilbyde Sarotti mini chokoladebarer i skræddersyet emballage, giver du dine kunder både en dejlig overraskelse og en visuel påmindelse om dine tjenester.

Når dine kunder og samarbejdspartnere modtager en delikat gave med dit logo, skaber det positive associationer og øger chancerne for tilbagevendende forretning. Derudover kan produktet bruges til marketingevents, messer eller firmafester, som en kreativ måde at engagere dine gæster og skabe buzz omkring dit brand. Invester i dit firmas synlighed med en lækker gave, der gør indtryk.

Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.

Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.

Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.

Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.

Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.

Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.

Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.

Lignende produkter

bottom of page