METROPOL CHAMPAGNE 27CL
NWG-6410014
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
|---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
METROPOL CHAMPAGNE 27CL er den perfekte tilføjelse til dine festlige anledninger. Denne elegante champagneglas er designet til at fremhæve boblerne og forbedre smagsoplevelsen af din yndlingschampagne. Med en kapacitet på 27 cl er den ideel til både store fejringer og intime middage. Glasset er lavet af høj kvalitet klart krystal, der sikrer en strålende klarhed og holdbarhed. Den slanke og stilfulde form gør, at det passer ind i enhver borddækning og tilfører en luksuriøs fornemmelse til dit arrangement. METROPOL CHAMPAGNE 27CL er også velegnet til håndvask, hvilket gør det nemt at holde det rent og i perfekt stand.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Når du vælger METROPOL CHAMPAGNE 27CL med dit firmalogo påtrykt, får du ikke blot et stilfuldt produkt, men også en effektiv måde at styrke din virksomheds brand på. At benytte smukke champagneglas med dit logo ved virksomhedens events, middage eller messer kan være en medvirkende faktor til at skabe en mindeværdig oplevelse for dine gæster og kunder. Det personlige præg fra logoet gør det muligt for alle deltagere at associere din virksomhed med kvalitet og elegance. Hver gang der bliver hævet et glas til skål, får dit brand ekstra synlighed, hvilket kan føre til øget kendskab og loyale kunder. Samtidig signalerer brugen af METROPOL CHAMPAGNE 27CL, at din virksomhed værdsætter det æstetiske og lægger vægt på detaljer, hvilket styrker dit image som en professionel aktør på markedet. Investeringen i disse glas er derfor ikke kun en investering i kvalitet, men også i din virksomheds fremtid.
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.







