Squad Go HZ M
NWG-1915350
ESG-fodaftryk
Farvevalg
example
example
example
Sizes
example
example
example
example
PÅ LAGER
Pris på forespørgsel
Kontakt os venligst for mere information om dette produkt
+45 62 61 82 82 eller salg@coredesign.dk
Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser
Du skal først vælge en farve / variant / størrelse
1 - 1000 |
---|
Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}
Beskrivelse
Squad Go HZ M er den ideelle træningstrøje til aktive mennesker, der ønsker både funktionalitet og stil. Denne slidstærke trøje er lavet af genanvendt polyester, der ikke kun sikrer en høj kvalitet, men også bidrager til bæredygtighed. Med sin halv lynlås og opretstående krave kan du nemt justere ventilationen, hvilket gør den perfekt til intense træningspas. Den atletiske pasform giver optimal bevægelsesfrihed, så du kan yde dit bedste uanset sportens art. Det enkle design giver masser af plads til at få trykt dit klub- eller sponsorlogo, hvilket gør denne trøje til en fantastisk del af dit teamwear.
Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg
Ved at vælge Squad Go HZ M med dit firmalogo, kan du effektivt øge synligheden af din virksomhed. Når medarbejdere, sponsorer eller klubmedlemmer bærer træningstrøjen, fungerer den ikke kun som en funktionel beklædningsgenstand, men også som en mobil reklameplads. Hver træning, hver kamp eller hvert event bliver en mulighed for at styrke brandidentiteten og skabe opmærksomhed omkring din virksomhed.
Desuden viser det professionelle look, som trøjen tilbyder, at din virksomhed værdsætter kvalitet og professionalisme. Det kan bidrage til at etablere et stærkt fællesskab blandt medarbejdere eller medlemmer, da alle bærer det samme design. På den måde skaber du en følelse af sammenhold og tilhørsforhold, som kan være afgørende for både motivation og præstation. Vælg Squad Go HZ M for at gispe liv i din branding og gør et varigt indtryk!
Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.
Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.
Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.
Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.
Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.
Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.
Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.