top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Timor nøglering med karabinhage

PF-118085

iso 14001
Iso 9001
CO2
aware
amfori

ESG-fodaftryk

Farvevalg

Ensfarvet sort

Rød

Blå

Grøn

Sølv

Sizes

example

example

example

example

PÅ LAGER

Pris per stk 5,2 kr.

2.496 kr. total ekskl. moms og logotryk

Priserne på hjemmesiden er b2b-priser/engrospriser

Du skal først vælge en farve / variant / størrelse

Pricing
1stk
500stk
1000stk
2500stk
5,2 kr.
5,1 kr.
4,9 kr.
4,8 kr.

Pris with {{printName}} on {{printLocation}} {{price}}

Beskrivelse:
Timor nøgleringen med karabinhage er den perfekte løsning til at holde styr på dine nøgler, mens du er på farten. Den er lavet af holdbart aluminium og har en flot metallic finish, der skiller sig ud. Med denne nøglering kan du nemt fastgøre dine nøgler til din rygsæk eller bælte, så du altid har dem lige ved hånden. Vær dog opmærksom på, at karabinhagen ikke er egnet til klatring.

Forbedr din virksomheds synlighed med et personligt præg:
Med dit firmalogo påtrykt på Timor nøgleringen kan du give din virksomhed ekstra eksponering, mens du samtidig holder styr på dine nøgler. Ved at give dine medarbejdere eller kunder en nøglering med dit firmalogo viser du, at du går op i detaljerne og skaber en professionel og sammenhængende branding. Dine kunder vil værdsætte den praktiske gave, og dit logo vil blive set af mange, mens nøgleringen er i brug.

Vælg Timor nøgleringen med karabinhage for en praktisk og stilfuld løsning til at holde styr på dine nøgler, samtidig med at du forbedrer din virksomheds synlighed med et personligt præg. Med sit lette og stærke design er denne nøglering et pålideligt valg til daglig brug. Bestil den nu og få dit firmalogo påtrykt for at skabe en enhed i din brandingstrategi.

Levering
Fragtomkostninger fra 249 kr. afhængig af ordrestørrelse.

Din forventede leveringstid er 2-3 uger efter godkendt korrektur. Er der tale om udsolgte varer eller restordre, kontakter vi dig inden for 48 timer.

Showroom i hjertet af København
Vi ønsker at skabe en personlig og inspirerende oplevelse for dig. Derfor inviterer vi dig til vores showroom på Islands Brygge, hvor du kan se vores produkter og få masser af inspiration. Vi kan naturligvis også tilbyde dig muligheden for et online-møde, hvis det passer bedre ind i din travle hverdag. Uanset hvad, er vi her for at hjælpe dig med at finde den perfekte løsning.

Logo-tilvalg
Vi ved, hvor vigtigt det er for dig at skille dig ud og markedsføre din virksomhed på en unik måde. Derfor anbefaler vi, at du får dit logo eller din tekst påtrykt vores produkter. Det er en fantastisk måde at skabe opmærksomhed omkring din virksomhed og sikre, at du bliver husket. Vi tilbyder forskellige muligheder, så du kan tilpasse produkterne efter dine ønsker og behov. Lad os sammen skabe noget helt særligt.

Bæredygtighed
Vi tror på, at vi alle har et ansvar for at tage vare på vores planet. Derfor vælger vi omhyggeligt vores leverandører og gaver, der kan skabe en genbrugseffekt enten for miljøet eller for dig som modtager. Hos Coredesign har vi en CSR-politik, der tager udgangspunkt i de 17 verdensmål. Vi er stolte af at gøre en positiv forskel og håber, at du vil være med på rejsen mod en mere bæredygtig fremtid.

Få et tilbud
Vi vil gerne hjælpe dig med at finde den perfekte løsning til dine behov.
Kontakt os endelig på 6261 8282 eller på salg@coredesign.dk.

Vi ser frem til at høre fra dig og skabe noget helt unikt sammen.

Lignende produkter

bottom of page