DanskEnglish
0
0

Kontakt os

Du kan altid sende os en mail eller ringe til os mandag-fredag. Vi svarer hurtigt tilbage til dig.

Hos Coredesign har vi specialiseret os i at levere reklameartikler, firmagaver og firmatøj med logo til ethvert formål. Vi finder de bedste produkter eller skræddersyer produkterne specielt til din virksomhed, alt efter dit behov, budget og ønske. Vi specialdesigner produkterne med fokus på bæredygtighed og har altid CSR med i vores udvalg af producenter og leverandører.

Vi ser os som den forlængede arm af en marketingafdeling eller en HR-afdeling, når der skal købes ind til diverse arrangementer, messer, kurser, events til virksomheder og foreninger.

Hos Coredesign får du en professionel totalleverandør, der sætter kundernes tilfredshed over alt andet. Det er nemlig ”hemmeligheden” bag vores succes. Vi rådgiver og hjælper dig hele vejen – uanset om du sidder i en HR-afdeling og skal købe gaver eller i marketingafdelingen og skal købe gimmicks eller firmatøj. Vi tager ansvar og sikrer, at intet bliver overladt til tilfældigheder. Det giver dig tryghed, når du foretager indkøb hos os.

Åbningstider: Adresse:
Mandag – torsdag 8.00-16.00 Islands Brygge 79C, Opg. 8, 4. Sal
Fredag 8.00-15.30 2300 København S

62 61 82 82
salg@coredesign.dk

Pia Marie Schougaard

Direktør - MBA

Email: piamarie@coredesign.dk

Tlf: 21713075

Elisabeth Jensen

Kunde- og projektleder

Email: elisabeth@coredesign.dk

Tlf: 22189460

Caroline Christensen

Ordrestyring & Salgsbackup

Email: carolinec@coredesign.dk

Tlf: 62618282

Magnus Schougaard

Ordre- og logistikansvarlig

Email: magnus@coredesign.dk

Tlf: 40742218

Tina Møller

Kontrol- og kvalitetskoordinator

Email: tina@coredesign.dk

Tlf: 62618282

Christina Neumann

Ordrebehandler / Projektkoordinator

Email: christina@coredesign.dk

Tlf: 40742218

Julius Christensen

Back-up & kundeservice

Email: julius@coredesign.dk

Tlf: 62618282

Daniel Christoffersen

Webudvikler og programmør

Email: salg@coredesign.dk

Tlf: 62618282

Carina Larsen

Regnskab & økonomi

Email: faktura@coredesign.dk

Tlf:

0