0

Kontakt os

Er du på jagt efter reklameartikler eller har en igangværende ordre, og sidder inde med spørgsmål? Så kan du altid sende os en mail eller ringe til os mandag-fredag. Vi svarer hurtigt tilbage til dig.

Hvad kan Coredesign være behjælpelige med?
Hos Coredesign har vi specialiseret os i at levere reklameartikler, firmagaver og firmatøj med logo til et hvert formål. Vi finder de bedste produkter eller skræddersyer produkterne specielt til din virksomhed, alt efter dit behov, budget og ønske. Vi specialdesigner produkterne med fokus på bæredygtighed – og har altid CSR-politik med i vores udvalg af producenter og leverandører.

Vi ser os selv som den forlængede arm til en marketingafdelingen eller en HR-afdeling, når der skal købes ind til diverse arrangementer, messer, kurser, events til virksomheder og foreninger.

Hvilken samarbejdspartner får du?
Hos Coredesign får du en professionel totalleverandør, der sætter kundernes tilfredshed over alt andet. Det er nemlig ”hemmeligheden” bag vores succes. Vi rådgiver og hjælper dig hele vejen, uanset om du sidder i en HR-afdeling og skal købe gaver, eller i marketingafdelingen og skal købe gimmicks eller firmatøj. Vi tager ansvar og sikrer, at intet bliver overladt til tilfældigheder. Det giver dig tryghed, når du foretager indkøb hos os.

Åbningstider: Adresse:
Mandag – torsdag 8.00-16.00 Islands Brygge 79C, Opg. 8, 4. Sal
Fredag 8.00-15.30 2300 København S

62 61 82 82
salg@coredesign.dk

Pia Marie Schougaard

Ejer & CEO

Email: piamarie@coredesign.dk

Tlf: 21 71 30 75

Dan Holck-Hansen

Salgsdirektør

Email: dan@coredesign.dk

Tlf: 61 10 32 42

Caroline Christensen

Back-up

Email: salg@coredesign.dk

Tlf: 62 61 82 82

Elisabeth Jensen

Salgschef & Partner

Email: elisabeth@coredesign.dk

Tlf: 22 18 94 60

Nikolai Almind

Digitalmarketings-koordinator

Email: nikolai@coredesign.dk

Tlf: 61 40 48 17

Nuka Sarkov

Kundeservice & Salg

Email: nuka@coredesign.dk

Tlf: 22 18 94 59

Christina Neumann

Ordrestryring & Projektkoordinator

Email: ordre@coredesign.dk

Tlf: 62 61 82 82

Lasse Kristiansen

Kundeservice & Salg

Email: salg@coredesign.dk

Tlf: 62 61 82 82

Carina Larsen

Regnskab & økonomi

Email: faktura@coredesign.dk

Tlf:

Mathilde Kleis

Kundeservice & Salg

Email: mathilde@coredesign.dk

Tlf: 61 10 70 99

All search results
0